اطلاعات سفر و بلیط هواپیما تهران مشهد

چنانچه قصد سفر از تهران به مشهد را دارید بهتر است برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد اقدام کنید چرا که سفر هوایی، در کنار پرتردد بودن آن، کم خطرترین نوع سفر در چند سال اخیر بوده است.
سفر با هواپیما سریع ترین سفر نسبت به اتوبوس و قطار است. به عنوان مثال اگر قصد سفر به مشهد مقدس را دارید، سفر هوایی برای افرادی که دچار تنگی وقت هستند و مجبورند همیشه در سفر باشند گزینه ی مناسب تری است. به نسبت مزایای زیادی که مسافرت با هواپیما دارد قیمت بلیط آن بسیار ارزان است و شما با قیمت مناسب می توانید بلیط هواپیما تهران مشهد را تهیه کنید. اگر بخواهیم امن بودن هر وسیله ی نقلیه را بر حسب کیلومتری که طی می کند محاسبه کنیم، هواپیما امن ترین وسیله ی نقلیه است اما متأسفانه در صورت وقوع سانحه ی هوایی معمولاً تلفات زیادتر از اتوبوس و قطار است اما در طی سال های اخیر تعداد سوانح هوایی و میزان تلفات بسیار کاهش یافته است. همانطور که می دانید فاصله ی تهران تا مشهد کمی زیاد است و سفر با اتوبوس و قطار مسیر را برای مسافران بسیار طولانی و خسته کننده می کند ، اگر می خواهید سفری اسان و بدون خستگی به شهر مشهد مقدس داشته باشید می توانید با بلیط هواپیما تهران مشهد سفری اسوده را برای خود در نظر بگیرید . بسیاری از افرادی که با خودروی شخصی و یا اتوبوس به شهر مشهد مقدس سفر می کنند با ان همه خستگی که در طول مسیر تحمل کرده اند قادر به رفتن برای زیارت نیستند و ترجیح می دهند یک روزی را به استراحت بگذرانند . و بعد از ان به زیارت امام رضا ع بروند .


خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران


اغلب در برنامه ی سفر خانواده های ایرانی تور مشهد مقدس وجود دارد. همان طور که گفته شد سفر هوایی بهترین نوع سفر است و ترجیحاً برای سفر از تهران به مشهد سفر امن و راحت تری خواهد بود. فاصله ی هوایی تهران مشهد حدوداً 741 کیلومتر است و طی این مسافت توسط هواپیما تقریباً یک ساعت و سی دقیقه به طول می انجامد. راحت ترین راه خرید بلیط تهران مشهد، خرید اینترنتی آن است. شما با مراجعه به سایت ما و رفتن به قسمت فروش بلیط به راحتی می توانید بلیط تهیه کنید. همچنین می‌توانید بلیط برگشت خود یعنی بلیط هواپیما مشهد تهران را نیز به صورت آنلاین رزرو کنید. البته اگر وقت بیشتری داشته باشید می توانید خرید بلیط خود را از دفاتر و مراکز فروش بلیط که اکثراً در اطراف فرودگاه قرار دارند انجام دهید. قیمت بلیط تهران مشهد به نسبت راحتی و مدت زمان کم طی مسیر آن، بسیار ارزان است. اگر برای خرید بلیط خود عجله نداشتید با کمی حوصله می توانید برای مسیر پر رفت و آمد تهران مشهد، بلیط چارتر خریداری کنید. بلیط چارتر تهران مشهد را می توانید از آژانس های چارتر کننده خریداری کنید که عمدتاً برای خرید آن مبلغ کمتری نسبت به خرید بلیط معمولی پرداخت خواهید کرد. چرا که این شرکت ها به صورت عمده با قیمت پایین تر بلیط ها را می خرند و بعد به فروش می رسانند. با خرید بلیط هواپیما از سایت ما لذت سفری مطمئن و ارزان را خواهید داشت. پس اگر قصد سفر دارید به قسمت فروش بلیط سایت مراجعه فرمایید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×
English العربی

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.