تقدیر از کادر پرواز شماره 215 مسیر قشم – تهران

طی مراسمی که با حضور رییس هیات مدیره ومدیرعامل هما، مدیرعامل شرکت بیمه ما، معاونین، مدیران، کادر پروازی و کارکنان در آمفی تئاتر مرکز بهسازی و آموزش منابع انسانی "هما" برگزار گردید از مهارت و مدیریت استادخلبان «ابراهیم سلیمانی»، خلبان دوم «نیما غیاثی دوست»، خلبان دوم «سیدمهدی سیف السادات»، سرمهماندار «علیرضا ممتازی»، مهماندار«سیدمهدی نوباوده»، مهماندار «سارا ترابی دلشاد»، مهماندار «مهسا شاه نباتی» و مهندس همراه پرواز «محمدرضا نوری» در فرود هواپیمای فوکر "هما" پرواز قشم به تهران قدردانی گردید.
درابتدای مراسم کاپیتان «کلهری»، معاون عملیات "هما" از کادر پروازی این هواپیما تقدیر نمود. در ادامه دکتر «شرفبافی» ضمن قدردانی از این گروه پروازی گفت : باتوجه به مهارت بسیار بالای خلبان «سلیمانی» درفرود، آسیب چندانی به هواپیما وارد نشده و پس از انتقال هواپیما به آشیانه و روی جک بردن آن، دربها و ارابه های فرود باز شدند و این نشان از فرود بسیار نرم و حرفه ایی خلبان می باشد .
وی افزود : با تلاش متخصصین مهندسی وتعمیرات و با انتقال هواپیما به بیرون ازباند، هیچ خللی درپروازهای فرودگاه مهرآباد ایجاد نشد.
مدیرعامل "هما" همچنین بیان کرد: این اتفاق نشان می دهد که زنجیره های انجام کار و غیرت همایی در بین تمامی افراد درگیر متصل بود .خلبان، کمک خلبان، مهندس همراه پرواز، سرمهماندار، مهمانداران و تیم امنیت پرواز همگی وظایف خود را درشرایط بحران به درستی انجام دادند و هیچ آسیب جانی دراین حادثه نداشتیم.
وی درپایان سخنان خود افزود: از کرو پروازی این هواپیما که سبب سربلندی "هما" شدند سپاسگزاری می نمایم و به این عشق و عرقی که تمامی هماییان به شرکت دارند افتخار می کنم.
دراین مراسم پیام آقای مهندس «اسلامی» وزیر محترم راه وشهرسازی خطاب به این گروه پروازی قرائت شد: "هما" برای من و مردم ایران بسیار گرانبها است و شما هماییان نگهدار این گوهر گران بها هستید. از تلاش و کوشش شما عزیزان درمدیریت این پرواز تشکر وقدردانی می کنم. امید دارم که درسایه توجهات الهی و کوشش و تلاش همه هماییان، "هما" همیشه سرافراز و سربلند باشد.
استاد خلبان «سلیمانی» درادامه مراسم طی سخنان کوتاهی گفت: از تمامی اساتید خودم در طول خدمت در "هما" سپاسگزاری می کنم. تمام آموزش ها و درس هایی که درطول سالیان خدمت ازاساتیدم آموختم دراین پرواز به کمک ما آمد.
وی از یاری کمک خلبان خود، خلبان دوم «غیاثی» در این پرواز قدردانی نمود. استاد خلبان «سلیمانی» همچنین از عملکرد حرفه ایی کابین کرو و تخلیه با آرامش مسافران پس از فرود قدردانی کرد.
همچنین آقایان دکتر «بهاری فر»، مدیرعامل شرکت بیمه ما و کاپیتان «اوقاتیان» از خلبانان پیشکسوت "هما" طی سخنان جداگانه ایی از کادر پروازی این هواپیما تقدیر نمودند.
درپایان مراسم از کادر پروازی با اهدا لوح تقدیر وهدایا قدردانی بعمل آمد


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×
English العربی

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.