معرفی شرکت هواپیمایی زاگرس

یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران شرکت هواپیمایی زاگرس است که فعالیت خود را در سال 1384 در منطقه اروند آغاز نمود. این شرکت برای شروع کار از 2 فروند هواپیمای توپولوف روسی استفاده کرد. نخستین پرواز داخلی انجام گرفته از تهران به سمت اهواز و بالعکس در سال 1386 و پرواز خارجی از تهران به مقصد دمشق در سال 1387 بود. امروزه شرکت هواپیمایی زاگرس جزو ایرلاین های منظم و خوب ایرانی می باشد.

هواپیمایی زاگرس

خریداری کردن 2 فروند هواپیمای بوئینگ MD در سال 1386 منجر به افزایش سهم شرکت در صنعت حمل و نقل هوایی کشور شد. پس از آن ساخت کیترینگ پیشرفته منطبق بر استاندارهای روز، کسب گواهینامه های Part 145 و Part M در مهندسی تعمیرات، بهره گیری از کارمندانی متخصص و آموزش دیده و ایمنی زیاد پرواز ها منجر به برداشته شدن گامی بزرگ و مطرح شدن در این عرصه شدند.

هواپیماهای شرکت هواپیمایی زاگرس

10 فروند هواپیمای ایرباس 320 و 1 فروند هواپیمای ایرباس 319 با ظرفیت 180 مسافر و 8 فروند هواپیمای بوئینگ ام دی 83 و 82  با قابلیت پذیرش 172 مسافر 19 فروند هواپیمای فعال شرکت زاگرس را برای انجام پرواز های داخلی و خارجی تشکیل می دهند. افزایش 30 درصدی مسیر پروازی و 70 درصدی تعداد مسافر مهمترین موفقیت به دست آمده در سال اخیر است که منجر به جا به جایی بیش از 300 هزار مسافر شده. در جدید ترین اقدام مدیریت در زمینه ناوگان هوایی این شرکت، قراردادی برای خرید 28 فروند هواپیمای ایرباس 330، 320 و 321 به صورت اجاره به شرط تملیک در پاریس با این شرکت بسته شد.

پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس

پرواز از تهران به مشهد، اهواز، بندرعباس، کیش، اصفهان، آبادان، ماهشهر، بوشهر، چابهار،پرواز از مشهد به تهران، تبریز، کرمانشاه، اهواز، شیراز، اصفهان، قشم، کیش و پرواز از کیش به اصفهان، کرمان، اهواز از پرواز های داخلی شرکت زاگرس هستند. شهرکرد، اراک و رشت از دیگر مقصد ها هستند. همه پرواز های داخلی با مبدا تهران در ترمینال شماره 1 فرودگاه بین المللی مهر آباد صورت می گیرند. میزان بار مجاز برای هر مسافر 20 کیلو گرم است.

پرواز از تهران به استانبول، دمشق، اسپارتا، نجف و ازمیر، از اصفهان به نجف و از مشهد به نجف و کویت از پرواز های خارجی هستند که در این شرکت صورت می گیرند.بغداد، بحرین و دبی در امارات متحده عربی از دیگر مقصد های خارجی شرکت زاگرس هستند. میزان بار مجاز برای هر مسافر 25 کیلو گرم است.

پروازهای چارتری ایرلاین زاگرس

چارتر آبادان، چارتر اصفهان، چارتر مشهد، چارتر کرمان، چارتر اهواز، چارتر تبریز، چارتر کیش، چارتر بندر عباس، چارتر بوشهر، چارتر شیراز، چارتر ماهشهر.

جهت خرید بلیط هواپیما به سایت زیر مراجعه نمایید:

http://itc724.com


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×
English العربی

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.