حمایت سازمان هواپیمایی از گسترش فروش بلیط اینترنتی

به گزارش خبرگزاری دانشجو، رضا جعفرزاده گفت: یکی از مزایای زندگی‌ در دنیای امروز، کوتاه‌ شدن فاصله‌ها و سرعـت یافتن اجرای امور با استفاده از فناروری‌های ارتباطی است در همین راستا امروزه مردم زمان را بسیار با ارزش دانسته و تمامی سعی خود را برای صرفه‌ جویی در آن می‌کنند و برای انجام امورات مربوط به سفر‌های خود از سیستم‌ فروش اینترنتی بلیت استفاده می‌کنند.
وی افزود: برهمین اساس سازمان هواپیمایی کشوری از سیستم‌های یکپارچه فروش اینترنتی بلیت حمایت و از آن به عنوان امکانی بی بدیل برای صنعت یاد می‌کند.

جعفرزاده تصریح کرد: به طور حتم شفافیت و حمایت از سیستم‌های یکپارچه فروش اینترنتی بلیت هواپیما فرصتی مناسب برای توسعه صنعت حمل و نقل هوایی به شمار می‌رود و فراهم کردن چنین فضا‌هایی به مردم این امکان را می‌دهد تا با استفاده امکانات موجود، از فرصت‌های صنعت حمل و نقل هوایی نیز مطلع و قدرت انتخاب آن‌ها افزایش یابد و به طور حتم با ایجاد شفافیت در این بخش تخلفات احتمالی نیز قابل کنترل خواهد بود.

وی افزود: این موضوع علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها از منظر اشتغال، شفافیت، گسترش رقابت و دسترسی عادلانه نیز مزیت‌های بی شماری را در بر دارد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: هرچند در فضای مجازی این امکان وجود داردکه برخی مسائل غیر واقعی منعکس شود، اما با نهادینه شدن استفاده درست از این فضا، شرایطی را پیش روی مردم قرار می‌دهد تا در کوتاهترین زمان ممکن به امکانات موجود این صنعت دسترسی ییابند.

جعفرزاده یادآورشد: البته سازمان هواپیمایی کشوری همواره برای جلوگیری از هرگونه تخلفات احتمالی، چگونگی استفاده از این فضا را به مردم یاد آور شده و مراکز و سایت‌های مجاز فروش بلیت را از طریق سایت سازمان (www.cao.ir) و دیگر رسانه‌ها اطلاع رسانی کرده است و با هرگونه اقدام به منظور ممانعت از شفافیت و محدود کردن دسترسی مردم به اطلاعات و استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌ها مخالف است.
وی با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری هیچ گونه قطع دسترسی سایت‌های مجاز بلیت فروش بلیت هواپیما را توصیه نکرده است، گفت: این سازمان علاوه بر توصیه به شرکت‌های هواپیمایی مبنی بر مدیریت بر نحوه توزیع بلیت هواپیما، سایت‌های دارای مجوز را به متقاضیان معرفی و برخورد با متخلفان را با مکانیزم‌های تعریف شده را با جدیت دنبال کرده است.

جهت رزرو بلیط هواپیما تهران کیش اینجا مراجعه نمایید: http://itc724.com/Ticket-Tehran-Kish-بلیط-هواپیما-چارتر-تهران-کیش.html


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×
English العربی

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.